Haberler

MURATT MAT & KEMAL NALBANT FEAT. ASLI MAJ – BENDEN VAZGEÇ

MURATT MAT & KEMAL NALBANT FEAT. ASLI MAJ – BENDEN VAZGEÇ

Başarılı yorumcu Aslı Maj, ve yaptıkları yabancı hitlerle dünya yıldızlarına remix düzenlemeler hazırlayan ikili Muratt Mat & Kemal Nalbant ile “Benden Vazgeç” isimli çalışmada bir araya geldi.

İlk albümü “Denizler Gibi” ile 2017 yılında müzik dünyasına merhaba diyen Aslı Maj, “Hadi”, “Gitme Kalbimden”, “Hiç Huzur Kalmadı”, “Sevi”, “Dört Mevsim Ol Yanımda”, “Her neyse Yaşandı”, “Bomba”, “Adem”, “Kayboluyordum” isimli şarkılarından sonra yeni çalışması ile müzikte kalıcı olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde “Aşk-ı Derun” isimli enstrümantal çalışmasını müzik severlerle buluşturan Muratt Mat & Kemal Nalbant, bu yıl içerisinde beş farklı projede yer aldı. Romanya ve Bulgaristan, gibi Ülkelerin yıldız sanatçılarının albüm çalışmalarına Remix düzenlemeler hazırlayan ikili son olarak, Aslı Maj’ın sözü müziği kendisine, düzenlemesi ise; Muratt Mat & Kemal Nalbant imzalı “Benden Vazgeç” isimli çalışmayı hazırladı.

Projenin klip çekimleri Bursa’da üç farklı mekanda iki günde tamamladı.
Klibinin yönetmenliğini Ferdi Akkaya, Senaryo ve Kurgu yönetmenliğini Erenay Işık, Muratt Mat ve Kemal Nalbant üstlendi.

Muratt Mat, Kemal Nalbant feat. Aslı Maj – “Benden Vazgeç”
Artı Bir Müzik etiketiyle tüm dijital platform, radyolar ve müzik kanallarında yerini aldı..

kemalnalbant

Kasım 15th, 2019

No comments

Comments are closed.